BioVision nabízí komplexní in vitro biologické testy, které používají tisíce vědců z celého světa v mnoha oblastech souvisejících s chorobami, jako je rakovina, cukrovka, obezita, kardiovaskulární choroby, onemocnění jater, onemocnění ledvin, Alzheimerova choroba a infekční choroby atd., Jakož i v dalších oblastech výzkumu jako je metabolismus, neurověda, epigenetika, oxidační stres, kmenové buňky, extrakce proteinů a příprava vzorků atd. Naše vysoce kvalitní biologické testy nabízejí specificitu, citlivost, reprodukovatelnost a přitom jsou dostupné. Naším posláním je poskytovat inovativní biologické testy založené na špičkovém výzkumu, které splní vaše vědecké potřeby. Sady biologických testů BioVision lze použít s některými z nejpopulárnějších a nejběžnějších nástrojů výzkumu (tj. Čtečka mikrodestiček, průtokový cytometr a mikroskopy).

 

Anorganické ionty hrají v přírodě řadu fyziologických rolí. Kationty a anionty se podílejí na neurologickém přenosu, svalové kontrakci, intracelulárním transportu vody, acidobazické rovnováze v krvi, tvorbě kostí, přenosu a skladování energie. Kromě toho fungují jako kofaktory nebo je lze nalézt jako skupiny v
jiných důležitých biomolekulách. BioVision má velké portfolio testů měřících anorganické ionty, včetně testů na sodík, vápník, fosfát a mnoho dalších.

 

ATPase Activity Assay Kit

ATPase Activity Assay Kit

Klíčové vlastnosti:

Neradioaktivní, homogenní testy
• Specifické testy
• Praktické: minimální příprava vzorku; rychlé protokoly (1–2 hodiny)
• Cenově výhodné: 100 testů;
• Kompatibilní screening s vysokou propustností
• Ověřeno: pomocí savčích tkání, buněk, biologických tekutin

Rozsáhlé portfolio testů BioVision na mikrodestičkách nabízí řadu produktů, které lze použít pro detekci/kvantifikaci enzymatické aktivity, kvantifikaci specifických chemických analytů v biologických vzorcích a pro
screening vysoce účinných inhibitorů. Naše produkty využívají kombinace patentovaných enzymů a chemických sond, pečlivě navržených a charakterizovaných pro detekci relevantních cílů. Naše soupravy byly testovány a ověřeny pomocí skutečných biologických vzorků (jako je krev, sérum, plazma, moč, sliny, buněčné a tkáňové lyzáty a potraviny), což zajišťuje, že analyty jsou detekovatelné v biologických matricích reálného světa.

 

ATPase Activity Assay Kit (Colorimetric)

ATPase Activity Assay Kit (Colorimetric)

Ukázková aplikace je možná nejdůležitějším faktorem při výběru nejlepšího produktu pro vaše potřeby výzkumu. To určí potřebnou citlivost testu, a tedy upřednostňovanou detekční metodu. Naše nejoblíbenější produkty využívají stabilní chromofory a fluorofory, které v průběhu času vykazují silné signály. Náš vlastní fluorofor PicoProbe je jednou z nejcitlivějších sond na trhu. Může detekovat až 20 pmol analytu na jamku analyzovaného vzorku.

Metabolismus hraje klíčovou roli v různých oblastech, jako je fyziologie, buněčná biologie a medicína. Výzkum metabolismu je dramaticky zvýšen vědomím, že mnoho běžných lidských onemocnění, jako je rakovina, cukrovka, obezita, hypoglykémie, hypolipidémie, fenylketonurie, neurodegenerace atd., Je způsobeno poruchami metabolických cest. Pochopení metabolických variací a možných odlehlých hodnot je tedy zásadním aspektem výzkumu zaměřeného na nemoci. Na druhé straně reaktivní druhy kyslíku (ROS), produkované endogenně v důsledku normálních buněčných metabolických funkcí nebo z vnějších zdrojů, představují pro buňky významnou hrozbu, protože expozice ROS může mít za následek vážné poškození DNA, bílkovin a lipidů. Identifikace konkrétních forem oxidačního poškození je často ústředním bodem zájmu různých typů rakoviny a různých neurologických onemocnění. Antioxidační obrana k minimalizaci výkyvů v ROS je zásadní pro přežití buněk a diktuje přístupy k léčbě nemocí ke snížení rizika rakoviny nebo funkčního zhoršení souvisejícího s věkem.

 

Biologické procesy jsou však lépe charakterizovány studiem buněčné interakce způsobené exogenními faktory. Předklinický a klinický výzkum se opírá o testy, které studují různé aspekty buněčného chování (postup buněčným cyklem, migrace, invaze) a měří obsah klíčových stavebních kamenů v buňce, se běžně používají ke sledování zdraví buněk v kultuře a jejich reakce na různé podněty (induktory migrace, léky na zastavení buněčného cyklu, inhibitory transportu cholesterolu atd.).
Společnost BioVision je hrdá na to, že nabízí nejširší portfolio testů metabolismu od detekce enzymatické aktivity, metabolitů, jako jsou uhlohydráty, lipidy, aminokyseliny, anorganické ionty, složky séra, koenzymy a kofaktory až po oxidační stres, dráhu glykolýzy a intermediární metabolismus. Nabízíme také slušný výběr testovacích souprav, antioxidantů, inhibitorů/aktivátorů klíčových hráčů ROS a rozšiřující se výběr testů ke studiu některých základních procesů řídících buněčnou biologii.

 

 

Ca2+ / Mg2+ ATPase Assay Kit

abx097986-100Assays 100 Assays
EUR 425

Na+K+-ATPase Assay Kit

abx294006-100tubes50samples 100 tubes/50 samples
EUR 316

QuantiChrom ATPase/GTPase Assay Kit

DATG-200 200
EUR 405
Description: Quantitative determination of ATPase or GTPase activity by colorimetric (620nm) method. High-throµghput screening for ATPase/GTPase inhibitors. Procedure: 30 min. Kit size: 200 tests. Shelf life: 12 months. Shipping: ambient temp; storage: 4°C.

ATPase Activity Assay Kit (Colorimetric)

K417-100
EUR 430

ATPase, Na+/K+ Transporting (ATPase) Antibody

abx011699-100ug 100 ug
EUR 425

XTT CELL VIABILITY ASSAY KIT (1000 ASSAY)

30007 1KIT
EUR 236
Description: Minimum order quantity: 1 unit of 1KIT

ATPase Antibody

29094-100ul 100ul
EUR 252

ATPase Antibody

ABF6083 100 ug
EUR 438

ATPase antibody

20C-CR2004RP 1 mg
EUR 133
Description: Rabbit polyclonal ATPase antibody

ATPase antibody

70R-31339 100 ug
EUR 327
Description: Rabbit polyclonal ATPase antibody

Potassium-Transporting ATPase (H/K-ATPase) Antibody

33239-05111 150 ug
EUR 261

Mouse Calcium ATPase (Ca-ATPase) CLIA Kit

abx195291-96tests 96 tests
EUR 825

Mouse Calcium ATPase (Ca-ATPase) ELISA Kit

abx255232-96tests 96 tests
EUR 707

Endothelial Tube Formation Assay (In Vitro Angiogenesis Assay)

CBA-200 50 assays
EUR 560
Description: For angiogenesis to occur, endothelial cells must escape their stable location and break through the basement membrane. Cells migrate toward an angiogenic stimulus that may be released from nearby tumor cells. These cells proliferate to form new blood vessels. Our Endothelial Tube Formation Assay (In Vitro Angiogenesis) provides an easy, robust system to assess angiogenesis in vitro. The ECM gel matrix very closely resembles an in vivo environment.

Assay Buffer, 28ML

X005-28ML 28ML
EUR 109

Assay Diluent, 12ML

X017-12ML 12ML
EUR 128

Assay Diluent, 6ML

X017-6ML 6ML
EUR 112

Assay Buffer, 45ML

X033-45ML 45ML
EUR 109

Assay Buffer, 225ML

X040-225ML 225ML
EUR 158

Assay Buffer, 60ML

X047-60ML 60ML
EUR 122